۱۷ بهمن

برگزاری کلاس‌های مجازی حل تمرین و کمک مدرس در نیمسال اول ۱۴۰۱-۱۴۰۰

از اوایل اسفند ماه سال ۱۳۹۸و با شیوع ویروس کرونا در کشور، دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) نیز جزء دانشگاه‌هایی بود که اقدام به برگزاری کلاس‌های حضوری به صورت مجازی نمود.

این شرایط در اوایل مهر ماه ۱۴۰۰ نیز ادامه داشت، لذا با انجام پیگیری‌های لازم، مقرر شد در نیمسال اول تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰، کلاس حل تمرین اقتصاد مهندسی آقای دکتر اصفهانی‌پور و همچنین کلاس کمک مدرس مهندسی فاکتورهای انسانی آقای دکتر قوسی نیز به صورت مجازی توسط اینجانب برگزار شوند.

کلاس مجازی حل تمرین اقتصاد مهندسی با حضور نزدیک به ۲۰ نفر از دانشجویان دانشکده، در چندین جلسه تشکیل گردید. این کلاس تا اواسط دی ماه ۱۴۰۰ ادامه داشت و سوالاتی از فصول مختلف اقتصاد مهندسی برای دانشجویان حل شد و راهنمایی‌هایی جهت انجام مطلوب تمارین درس ارائه گردید.

همچنین کلاس کمک مدرس مهندسی فاکتورهای انسانی نیز که به منظور هدایت و مشاوره جهت انجام پروژه های درسی بود در چندین جلسه برگزار گردید و اصول اولیه جستجو مقالات علمی و مطالعه و خلاصه نویسی آن ها تبیین شد. همچنین نحوه انجام پروژه در حوزه ارگونومی شرح داده شد تا دانشجویان پروژه های خود را در طول ترم به نحو احسنت انجام دهند.

دیدگاه خود را بنویسید