۱۶ بهمن

برگزاری کلاس‌های مجازی حل تمرین و کمک مدرس در نیمسال دوم ۱۴۰۰-۱۳۹۹

از اوایل اسفند ماه سال ۱۳۹۸و با شیوع ویروس کرونا در کشور، دانشگاه علم و صنعت ایران از اولین دانشگاه‌های کشور بود که اقدام به برگزاری کلاس‌های حضوری به صورت مجازی نمود.
این شرایط در اواسط بهمن ماه ۱۳۹۹ نیز ادامه داشت، لذا با انجام پیگیری‌های لازم و با هماهنگی معاونت آموزشی دانشکده مهندسی صنایع، مقرر شد در نیمسال دوم تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹، کلاس حل تمرین تئوری احتمالات آقای دکتر تیموری و همچنین کلاس کمک مدرس مهندسی فاکتورهای انسانی آقای دکتر قوسی نیز به صورت مجازی توسط اینجانب برگزار شوند.

کلاس مجازی حل تمرین تئوری احتمالات به صورت هفتگی و با حضور نزدیک به ۳۰ نفر از دانشجویان دانشکده، روزهای دوشنبه از ساعت ۱۲ ظهر به مدت یک ساعت و نیم تشکیل گردید. این کلاس تا اواسط خرداد ماه ۱۴۰۰ ادامه داشت و مجموعاً بیش از ۱۳۰ نمونه سوال از فصول هشت‌گانه تئوری احتمالات برای دانشجویان حل شد.

همچنین کلاس کمک مدرس مهندسی فاکتورهای انسانی نیز که به منظور هدایت و مشاوره جهت انجام پروژه های درسی بود در چندین جلسه برگزار گردید و اصول اولیه جستجو مقالات علمی و مطالعه و خلاصه نویسی آن ها تبیین شد. همچنین نحوه انجام پروژه در حوزه ارگونومی شرح داده شد تا دانشجویان پروژه های خود را در طول ترم به نحو احسنت انجام دهند.

دیدگاه خود را بنویسید